Jdi na obsah Jdi na menu
 


Děti a mládež


DĚTI

Společenskému tanci se mohou věnovat děti již od útlého věku. Od 4 let se snažíme pomocí nejrůznějších jednoduchých tanečků a cvičení budovat v dětech cit pro rytmus a pomáhat jim při jejich motorickém vývoji. Od 5 let pak děti většinu tanců tančí v párech, kde už se více zaměřujeme na společenské tance. Mohou se k nám však přihlásit děti jakéhokoliv věku. Na tanec není nikdy pozdě! :-)

Na hodinách se učíme:  dsc_5301.jpg

  • Standardní tance (waltz, tango, valčík, quickstep)
  • Latinsko-americké tance (samba, cha-cha, rumba, jive)
  • Country tance a disco tance
  • Tance pro zábavu (Macarena, Letkiss, Mazurka)

dsc_9788.jpg 

 

Děti tancují rády již od malička a my se snažíme jim tuto radost rozšířit o další možnosti. Rozhodně se nesnažíme udělat ze všech našich dětí mistry světa. Proto vedené hodiny zpočátku probíhají pouze jednou týdně pro radost. Ale pokud se děti časem samy rozhodnou věnovat se tanci více, máme možnosti, jak mohou trénovat třeba i každý den v týdnu, s možností individuálních lekcí, apod.

V tuto chvíli probíhají vedené hodiny dětí pod vedením Lenky Šerákové ne Zbraslavi a v Dolních Břežanech.
Bližší informace viz příslušná sekce.

 

 

 

MLÁDEŽ


Naše hodiny jsou otevřené začátečníkům, absolventům tanečních i pokročilým soutěžním párům. Nejedná se o "Taneční", ale o taneční tréninky a následnou přípravu párů pro soutěžní tanec (není tedy potřeba sako, kravata ani šaty...). Dáváme důraz na správnou techniku kroků, rytmizaci, nášlapy, zkrátka řešíme vše komplexně tak, aby se tanečníci pak nemuseli odnaučovat špatné návyky.

Přijímáme mládež od 11 let s taneční praxí i bez, a to i kdykoliv během roku! dsc_9836.jpg


Každý má možnost vybrat si své tempo a intenzitu tréninků. Vedené hodiny probíhají jednou týdně, volně trénovat se však dá v Sokolovně na Zbraslavi až 4xtýdně. Nabízíme i individuální lekce.
 

V létě pořádáme taneční soustředění pro zvýšení kondice a intenzivní přípravu na novou soutěžní sezónu. Během roku nacvičujeme vystoupení, s nimiž pak vystupujeme i v prestižních sálech (Lucerna, Národní dům na Smíchově, apod.).

Vedené hodiny probíhají v Dolních Břežanech a na Zbraslavi.
Více info viz příslušná sekce

 
 

Náhledy fotografií ze složky Děti